KONSTRUKT-ING s.r.o. – projekčná a stavebná spoločnosť

 

        Našim cieľom je z myšlienok a predstáv klienta vyformovať MAJSTROVSKÉ DIELO – prekrásne, praktické a nadčasové. Pracujeme ako jeden tím, kde každý člen vyniká v niečom inom a len vďaka tomu sa nám darí navrhovať dokonalý domov. Sme skúsená spoločnosť v oblasti stavebníctva. Vyhotovujeme projekty rodinných domov, priemyselných stavieb, mestských častí a dizajn -3D vizualizácie. Po spracovaní dokumentácie Vám projekt zrealizujeme od hrubej stavby po dom na kľúč.

        Naša práca je upriamená na výsledok a dlhodobú SPOKOJNOSŤ KLIENTA. Domy nenavrhujeme z rýchlika ale tak, že v každom projekte by mala byť časť jeho majiteľa a to nielen pri zariaďovaní interiéru, ale od samotných základov. Tvorba projektu je veľmi osobná záležitosť, kde pracujeme nielen s vašimi snami, ale aj potrebami, zvykmi života a vnútornými pocitmi smerujúce k pohode a relaxu.

        Naše poslanie je každý projekt navrhovať s pocitom, že chceme vytvoriť súhru praktického užívania a estetickosti. Deň čo deň sa vzdelávať, zlepšovať kvalitu služieb a byť čoraz spoľahlivejší na trhu v oblasti projekcie aj realizácie. 

        Okrem navrhovania stavieb v domovine naše projekty cestujú aj za hranice Slovenska. Klientov máme v Českej republike, Poľsku a Nemecku. 

ODBORNÝMI SKÚSENOSŤAMI A KVALITNOU PRÁCOU PLNÍME POTREBY KAŽDÉHO NÁŠHO ZÁKAZNÍKA. PROFESIONÁLNYM PRÍSTUPOM VÁM POMÔŽEME ZREALIZOVAŤ DOKONALÚ STAVBU – VÁŠ DOKONALÝ DOMOV

Tím spoločnosti KONSTRUKT-ING s.r.o.