KONSTRUKT-ING s.r.o. – sme projekčná a stavebná spoločnosť

 

        Naše poslanie je z myšlienok a predstáv klienta vyformovať MAJSTROVSKÉ DIELO – estetické, praktické a nadčasové. Pracujeme ako jeden tím, každý člen vyniká v niečom inom a len vďaka tomu sa nám darí navrhovať dokonalé stavby. Sme skúsená spoločnosť v oblasti stavebníctva. Vyhotovujeme projekty rodinných domov, priemyselných stavieb, mestských častí a dizajnu – 3D modely. Po spracovaní dokumentácie Vám projekt zrealizujeme od hrubej stavby po dom na kľúč.

        Našu prácu upriamujeme na výsledok a SPOKOJNOSŤ KLIENTA. Domy nenavrhujeme bez myšlienky, ale tak, aby projekt odrážal vízie majiteľa, a to nielen pri finálnom návrhu interiéru, ale od samotných základov. Tvorba projektu je veľmi osobná záležitosť, pracujeme nielen s požiadavkami a potrebami, ale aj zvykmi života a pocitmi klienta.

        Našim cieľom je každý projekt navrhovať s precíznosťou, vytvoriť súhru praktického užívania a estetickosti. A preto sa deň čo deň vzdelávame, zlepšujeme kvalitu našich služieb na trhu v oblasti projekcie aj realizácie. 

        Okrem navrhovania stavieb v domovine naše projekty cestujú aj za hranice Slovenska. Klientov máme v Českej republike, Poľsku a Nemecku. 

ODBORNÝMI SKÚSENOSŤAMI A KVALITNOU PRÁCOU PLNÍME POTREBY KAŽDÉHO NÁŠHO ZÁKAZNÍKA. PROFESIONÁLNYM PRÍSTUPOM VÁM POMÔŽEME ZREALIZOVAŤ DOKONALÚ STAVBU – VÁŠ DOKONALÝ DOMOV

Tím spoločnosti KONSTRUKT-ING s.r.o.