“Moderný rodinný dom typu bungalov”

– PROJEKT RD PEGAS –

Technické parametre

Špecifikácia stavby

Projekt PEGAS je jednopodlažný dom navrhnutý pre 4-člennú rodinu. Ide o samostatne stojaci objekt, bez suterénu, určený do prevažne rovinatého terénu. Charakteristickým znakom je pridružená priestranná garáž, vhodná aj ako odkladací priestor. Príjazdová cesta vytvára dostatočne veľkú parkovaciu pre ďalšie auto.

Z hľadiska dispozície je priestor rozdelený na dennú a nočnú zónu. Dennú zónu tvorí priestranná obývacia izba s krbom, jedálňou a kuchyňou. Veľkoplošné okná presvetľujú celý interiér a zároveň tvoria vstup na terasu v záhrade. Nočnú časť tvoria dve detské izby, spálňa pre rodičov, väčšia kúpelňa (v ktorej je dostatok miesta na sprchový kút, ale aj vaňu) a samostatný záchod. Dom má navrhnutú aj vlastnú technickú miestnosť.

Stavba je stredných rozmerov, svojou rozlohou vyhovuje priestrannejším stavebným pozemkom. Charakter domu je tvarovo navrhnutý tak, aby zabezpečil súkromie na pozemku pre jeho obyvateľov, čím sa vytvára plocha vhodná na vybudovanie vonkajšieho bazénu.

 

Pôdorys / vizualizácia

pôdorys, dispozičné riešenie, pôdorys rodinný dom
3D návrh interiéru, vizualizácia interiéru

Potrebujete pomôcť alebo poradiť ?

Neváhajte Nás kontaktovať so svojimi otázkami. Pri plánovaní či výstavbe Vášho dokonalého domova, Vám radi poskytneme odborné rady …