“Moderný rodinný dom typu bungalov”

– PROJEKT RD KRINO –

Technické parametre

Špecifikácia stavby

Projekt KRINO je rozmerovo menší jednopodlažný dom určený pre 4-člennú rodinu. Objekt je bez suterénu, vhodný do prevažne rovinatého terénu, disponuje rozľahlou krytou terasou. Parkovaciu plochu tvorí pergola z oceľovej konštrukcie, kde je možné zaparkovať dve osobné vozidlá. Vytvorené podkrovie nad obytnými miestnosťami je vhodné ako odkladací priestor.

Dom má priestrannú dennú zónu, ktorú tvorí obývacia izba s jedálňou a čiastočne oddelená kuchyňa s ostrovčekom. Nad týmito priestormi je dom riešený bez stropnej dosky. Srdcom obývacej izby je moderný krb a priestor kuchyne je prepojený s miestnosťou na skladovanie potravín. Veľké francúzske okná prenášajú dostatok svetla do každej z miestností tohto domu. Nočnú zónu tvorí spálňa rodičov a dve detské izby. V spálni je možné umiestniť samostatný šatník. V zádverí priestrannej kúpelne je dostatok miesta pre technické zariadenia, ostatný priestor je riešený sprchovým kútom, záchodom, bidetom a dvojumývadlom.

Stavba vyhovuje netypickým stavebným pozemkom, vstup na pozemok môže byť súčasne z viacerých strán. Objekt je tvarovo jednoduchý, preto výrazne nezasahuje do rozlohy pozemku, čím vytvára priestor pre drobné záhradné stavby určené na relax.

 

Pôdorys / vizualizácia

pôdorys, dispozícia, návrh domu
vizualizácia interiéru, pôdorys, zariadenie interiéru

Potrebujete pomôcť alebo poradiť ?

Neváhajte Nás kontaktovať so svojimi otázkami. Pri plánovaní či výstavbe Vášho dokonalého domova, Vám radi poskytneme odborné rady …